Roboty ziemne mazowieckie Warszawa i okolice

Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży prac ziemnych i usług transportowych. Oferujemy szeroki wachlarz robót ziemnych, transportu jak również możliwość wynajmu maszyn budowlanych. Posiadamy bogate doświadczenie, dobrze znamy rynek oraz specyfikę prac, dlatego możemy zapewnić naszym klientom profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań.

Wynajmij minikoparka mazowieckie

Na naszą firmę składa się zespół doświadczonych fachowców w zakresie wszystkich świadczonych usług. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, renomowanych firm, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. Zawsze mamy na uwadze wygodę i oszczędność czasu naszych klientów, dlatego do powierzonych nam zadań podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo, tak by nasi klienci, nie musieli się o nic martwić.

Usługi które oferujemy w zakresie robót ziemnych, przy użyciu koparki lub koparko-ładowarki, obejmują między innymi wykonywanie wykopów pod fundamenty budynków, wykopów pod szamba różnych wielkości, oczyszczalnie biologiczne (jednocześnie możemy zająć się wypełnieniem ich odpowiednim żwirem), wykopów pod systemy drenażowe, wykopów pod sieci: wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne i gazowe. Dysponujemy koparkami których łyżki mają różne szerokościach (60cm, 80cm, 100cm) co pozwala na wykonywanie wykopów o różnej precyzji. W ofercie mamy również zasypywanie ław fundamentowych, łącznie z dostarczeniem właściwego materiału i oczyszczeniem fundamentów przed zasypaniem. Ponadto zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem placu budowy, w tym przewozem i rozładunkiem materiałów budowlanych oraz załadunkiem materiałów sypkich. Kolejną usługą jest niwelacja terenu, polegająca na wyrównywaniu terenu rodzimego. Sprzęt którym dysponujemy pozwala na dokładne pomiary wysokości, dlatego efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Podejmiemy się też rozbiórek i wyburzania, zarówno konstrukcji naziemnych, jak i podziemnych. Wśród świadczonych usług znajdziecie też u nas odśnieżanie, i to nie tylko odśnieżanie wskazanego terenu, ale również zwożenie śniegu na hałdy lub załadunek na samochody i wywóz. Jeśli potrzebujesz usunąć drzewo, to w tej sprawie też możemy pomóc. Wyrywamy zarówno całe drzewa jak i same karpy. Potrafimy też wykonać nasypy, możemy do nich wykorzystać materiały dostarczone przez klienta lub nawieźć własne.

Oprócz typowych robót ziemnych zapewniamy też usługi transportowe. Posiadamy zarówno małe trzy tonowe wywrotki, jak i większe do dziesięciu ton. Możemy dostarczyć różne materiały sypkie takie jak: kruszywa kamienne (kwarcyt, dolomit), kruszywa wapienne, kruszywa betonowe, ziemię na podniesienie terenu, ziemię ogrodową przesiewaną, piach wiślany, piach sortowany 0-2, 0-4, żwiry budowlane 0-8, 8-16, 16-32. Dzięki szerokiemu spektrum wykonywanych przez nas prac, do zleconych zadań, możemy podchodzić kompleksowo. Jest to dla naszych klientów oszczędność, nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Nie potrzebują na przykład szukać kolejnej firmy do uprzątnięcia placu budowy, bo my możemy wywieźć pozostałą po wykopach ziemię. Przy usługach transportowych zapewniamy szybkość realizacji, jak również pomoc w załadunku i rozładunku. Działając długo w branży poznaliśmy wielu innych przedsiębiorców, dlatego chętnie poradzimy z czyich usług skorzystać w sprawach, którymi mi już się nie zajmujemy.

idź: Minikoparka Warszawa usługi i wynajem

Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany korzystaniem z całego wachlarza naszych usług, możesz wybrać jedynie wynajem maszyn budowlanych. Umożliwiamy wynajem sprzętu wraz z operatorem posiadającym wszystkie uprawnienia, lub jeśli klient takowe posiada, wynajem samego sprzętu. Jest to idealne rozwiązanie dla budowlańców, którzy mają umiejętności do wykonania prac, a jedynie brakuje im własnych maszyn. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, obniżające koszty.

Lata pracy z ludźmi przekładają się na grono zadowolonych klientów, którzy stanowią dla nas najlepszą rekomendację. Zawsze satysfakcja klienta była dla nas sprawą najważniejszą, dlatego dbamy, by ciągle się rozwijać. Sprzęt którego używamy w pracach lub wynajmujemy, przechodzi regularne przeglądy i w razie konieczności jest wymieniamy na nowocześniejsze modele. Dzięki temu unikamy niepotrzebnych opóźnień i tym samym reklamacji ze strony klientów. Staramy się też by zatrudniani u nas pracownicy ciągle podnosili swoje umiejętności, by jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *